Simge Otomotiv Hakkında

Simge Otomotiv Hakkında

Kuruluşundan bugüne kadar hep gelişim içinde olmuş olan servisimiz, aracına ve marka değerine önem veren araç sahiplerinin adresi olmuştur. Bakım, onarım ve tamir hizmetlerinde sürekli olarak en gelişmiş teknolojileri kullandık ve kullanmaya devam ediyoruz.

Geniş bir hizmet kategori listesine sahip olan servisimiz bu hizmetleri daha kolay sunabilmek için büyümüş ve kapasitesini artırmıştır. Bugün sahip olduğumuz atölye ve istasyonlar bu tür çalışmalarımızın hedefi ve karşılığı olmuştur. 
 
Bosch ve Simge kalitesi yan yana geldiği zaman aracınızın kalitesine yönelik çözümlerin daha belirgin şekilde ortaya çıkması mümkün olmuştur. Müşteri memnuniyeti açısından güvenli ve sağlıklı araçlar oluşturmak için her zaman otomotiv teknolojisinin son noktasına ulaşıp, en iyi imkânları sizler için kullanmış durumdayız. Donanım, kalite ve teçhizat avantajları denince akla gelen ilk servis konumuna gelmiş durumdayız. 
 
Tecrübeli eleman kalitesi konusunda yine yılların verdiği tecrübe ve deneyim, servisimizi çok özel bir yere taşımıştır. Yüksek standartlı hizmet kalitesi için servis olarak her zaman dikkatli ve yoğun çalışmalar içinde bulunuyoruz. Usta ve teknik ekip kalitesi sayesinde en iyi hizmeti aracınız ve sizin için sunuyoruz.
 
Ekonomik ve kaliteli olarak tanımlanacak bakım, onarım ve parça değişim hizmetleri servisimizin çalışma anlayışında çok önemli bir yer tutmaktadır. Trafik güvenliği, üst düzey konfor ve uzun ömürlü araç prensiplerine uygun olarak servisimiz tarafından sunulan hizmetleri değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Gerek yolda kaldığınızda gerekse de her sebepten ihtiyaç duyduğunuzda servisimiz bütün imkânlarını sizin için kullanacak ve gereken desteği bulmanıza yardımcı olacaktır.
 

Misyonumuz

Oto servis sektörünün duayeni olan servisimiz kaliteli ve ekonomik hizmeti her zaman en olumlu şekliyle yan yana getirmiştir. Servisimizde sadece arızalı parçalar değişir ve tamir edilir. Bu sayede maliyetler olabildiğince düşük tutulur. Marka güvencemizle beraber her zaman size daha iyi hizmet sunmanın çabası içinde olmuş durumdayız. Oto servis teknolojisinin son noktası olan servisimiz hizmet kalitesinin sunucusu ve ekonomik hizmetin güvenilir adresi olarak kendini sektöre tanıtmıştır.
 

Vizyonumuz

Oto servis kalitesinin ancak teknoloji yatırımları ile gelişeceğine inanıyoruz. Geçmişte ve bugün bu konuda yaptığımız yatırımlar servisimizin durduğu yeri herkese göstermiştir. Disiplinli çalışmaya ve aracınızın serviste kalış süresini düşürmeye devam edeceğiz. Kaliteli ve ekonomik hizmeti yine servisimizden alacak ve güncel teknolojileri nasıl takip ettiğimizi yakından göreceksiniz. Aracınızın tepeden tırnağa eksiklerini gidermek için yine servisimize güvenecek ve en kaliteli servis hizmetlerini daha ekonomik koşullarda elde etme imkânı bulacaksınız.