15 Adım Kontrol Hizmeti

15 Adım Kontrol Hizmeti

İzmir 15 adım kontrol hizmeti servisimizin ekonomik hizmetleri arasında yer alır. Pratik bakım hizmetleri konusunda servisimiz oldukça gelişmiş ve siz değerli müşterilerine en iyi hizmet sunumlarını gerçekleştirmiştir.

Paket Check-Up şeklinde sunmuş olduğumuz 15 adımda kontrol hizmeti, aracınızın pek çok noktasına müdahale ve tetkik için bize önemli bir şans vermektedir. Arıza tespiti, parça kontrolü ve ihtiyaçların karşılanması noktasında, bakım ve kontrol hizmetlerimiz tam da beklediğiniz standartlarda karşınıza gelmektedir. Servisimize müracaat etmek suretiyle aracınızın pek çok farklı sistemini ve parçasını en iyi şekilde gözden geçirebilirsiniz. 

 

15 Adımda Kontrol Hizmetimiz

İzmir 15 adım kontrol ile aracınızın pratik bakım hizmeti yapılır. Servisimiz bu alanda seri ve pratik hizmet sunar. Aracınızın silecekleri, kliması, motoru ve pek çok sistemi dikkatli çalışmalarla gözden geçirilir. Bu esnada aracınızın yolculukta kötü bir sürprizle karşılaşmasının önüne geçilir. 

Bosch Car Service güvencesi ile çalışan ve müşteri memnuniyetini temel hedef olarak belirlemiş olan servisimiz, eksik ve ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda çok profesyonel şekilde harekete geçmektedir. Aracınızın bu tür gereksinimlerini en dikkatli çalışmalarla karşılayıp, her zaman güvenli şekilde yola çıkmasına yardımcı oluyoruz.

 

15 Adım Kontrol İle Aracınız Yola Hazır Olur

İzmir 15 adım kontrol hizmeti ile aracınızın performansı yükselir. Gerek şehir içi gerekse de şehirlerarası trafiğe çıkmadan önce, aracınızın bu yolculuğa hazır olup olmadığından emin olmalısınız. Yılın değişik zamanlarında, özellikle mevsimsel hazırlık olarak görülen periyodik bakımlar, aracınızın hazırlığını ve gücünü test edecek sonuçlar ortaya koyacaktır. Yol güvenliği ve yol konforu sağlama noktasında, teknik ekibimiz oldukça geniş imkânları kullanıp aracınızın hazırlıklı olmasına yardımcı olacaktır. Bakım, kontrol ve gerektiği zaman da değişim hizmeti ile aracınızın yükselen performansı tarafımızdan gözlenip takip edilecektir.

15 Adım Kontrol Uygun Ve Ekonomik Hizmetlerimiz

Bakım, kontrol, tamir ve değişim hizmetlerimiz, servis olarak çok uygun ve kalitelidir. Bosch Car Service güvencesini gördüğünüzde, aynı zamanda araç markanıza uygun hizmetleri servisimizin bütünlüğü içerisinde elde edebilirsiniz. Servisimizin kendi bünyesi içerisinde bulunan atölye ve istasyonlarında, oldukça çeşitli bakım hizmetleri sunulmaktadır.

Aracınızın en iyi şekilde yola hazır olmasını sağlayacak araç bakımı çalışmalarımız, servisimizde sizi beklemektedir. Bilgisayarlı teknolojiler, elektronik çözümler, her zaman müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Aracınızla ilgili bakım çalışmaları esnasında, hızlı ve pratik çözümlerle aracınızın bir an evvel servisten çıkmasını sağlarız.

İlgili Konular

Debriyaj Üst Merkezi Arızası

Debriyaj Üst Merkezi Arızası

Debriyaj üst merkezi arızası çok sık karşılaşılan durumlardan biridir. Özellikle araçlarda baskı balatası sorunu ortaya çıktığında

Rehbere git

Egzoz Manifoldu Arızası

Egzoz manifoldu, modern otomobillerde kritik bir bileşen olarak öne çıkar ve aracınızın verimli bir şekilde çalışmasında önemli bir rol oynar. Bu parça, motorunuzun egzoz gazlarını etkili bir şekilde yönlendirerek, hem performansı hem de emisyon standartlarını optimize eder. Ancak, egzoz manifoldunda meydana gelebilecek arızalar, aracınızın genel işleyişini ve güvenliğini olumsuz etkileyebilir. Egzoz manifoldunun ne olduğunu, arıza belirtilerini, olası sonuçlarını ve doğru bakım yöntemlerini anlamak, aracınızın uzun süre sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Egzoz manifoldu arı...

Rehbere git
Egzoz Manifoldu Arızası
Dizel Araçlarda Yağ Değişimi Kaç Kilometrede Bir Olmalı?

Dizel Araçlarda Yağ Değişimi Kaç Kilometrede Bir Olmalı?

Dizel araç yağ değişimi kaç km olmalı dersek aslında bu konuda çok değişken sonuçlar karşımıza çıkabilir.

Rehbere git

Bornova Oto Sanayi

Uzman kadrosu, geniş hizmet yelpazesi ve uygun fiyatları ile araç bakım ve onarım ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Eğer siz de aracınızın bakımını veya onarımını yaptırmak istiyorsanız, Bornova Oto Sanayi Sitesi’ni tercih edebilirsiniz. Kolay ulaşım ve hızlı hizmet avantajları ile her marka ve model aracın yanında

Rehbere git
Bornova Oto Sanayi