Akülerde Garanti

Akülerde Garanti

İzmir garantili akü hizmetimiz ücretsiz ve kalitelidir. Güven veren teknolojilere sahip olan servisimiz, akü ile ilgili çözümleri ön plana getirmiş ve sürekli olarak bu konuda gelişim çalışmaları yapmıştır.

Müşteri memnuniyeti perspektifinde gelişim gösteren işletmemiz, servis olarak son derece donanımlı yapısı ile karşınıza gelmektedir. 

Yıllardan beri bu konuda önemli bir perspektifte geniş ve avantajlı hizmetle sunmaya devam ediyoruz. Donanım, teçhizat ve takımlarımız kendi sektörünün en modern unsurları olarak karşınıza gelmektedir. Uzman ekiplerimiz ise hizmet konusunda en iyi çözümleri size sunmaktadır.

 

Akülerde Garanti Süresi Ne Kadar?

Otomotiv sektöründe akü önemli bir ihtiyaçtır. Araçlar için akü ihtiyacı karşılanırken, bu akülerin 2 yıllık garanti süresi bulunur. 2 yıl zaman zarfında akünün değişimi gerekli olduğunda, ücretsiz olarak bu hizmetten faydalanmanız söz konusu olur. 

Bosch marka akünün 100 yıllık bir geçmişi ve gelişim süreci bulunmaktadır. Aracınızın enerji performansını yüksek tutacak ve onların randımanını artıracak akü ihtiyacını karşılamak için, servisimize başvurmanız yeterli olacaktır.

 

Garanti Kapsamındaki Akü Hizmetleri

İzmir garantili akü servisimizin ekonomik çözümlü hizmetleri arasında yer alır. Bakım, onarım ve değişim hizmetimizden yararlanmak için servisimizle iletişime geçmeniz gerekir. Akülerde garanti kapsamında hizmetler, servisimizin büyük bir özel ve dikkatle sunduğu hizmet çözümleri arasında bulunur. Öncelikli olarak bakım ve kontroller, akü hakkındaki değerlendirmeleri ortaya koyar. Akünün mevcut durumunu değerlendirmek ve gözden geçirmek, özellikle servisimize bu konuda fikir verecektir.

Garanti kapsamındaki sunulan hizmetler içerisinde, en önemli olanı hiç kuşku yok ki akü değişimidir. 2 yıllık bir süreçte akü garanti kapsamındaki hizmetler, değişimle birlikte ücretsiz ve avantajlı sonuçlar ortaya koyar. Servisimizin gelişmiş ve donanımlı istasyonlarında müşteri memnuniyetini destekleyen çözüm ve hizmetlerimiz kendini göstermektedir.

 

Akülerde Garantili Değişim

İzmir garantili akü çözümlerimiz servisimizde sizi bekliyor. Akü aldıktan sonra 2 yıl devam eden garanti sürecinde, bu kapsamdaki hizmetler müşteri memnuniyetine büyük destek sağlamıştır. Gerekli değişim çalışmaları ve profesyonel hizmet sonuçları, akü ile ilgili tüm sorunlarınızı gidermede size yardımcı olmaktadır. Servisimiz çok donanımlı olmakla birlikte, teçhizat ve teknolojiler bu konudaki yerimizi göstermektedir. 

İhtiyaç duyduğunuz akü hemen tarafımızdan karşılanmaktadır. Değişim ve kapsamlı garanti sürecindeki hizmetler, servisimizin detaylı sunumları ile size büyük avantaj sağlamaktadır. Akü kontrolü esnasında yaptığımız çalışmalar, akü ile ilgili tüm detayları ortaya koyar. Oto elektrik gereksinimleri, servisimizin çalışmaları ile karşılanıp size avantaj sağlamaktadır.

İlgili Konular

Hidrolik Yağ Neden Kaynar

Hidrolik Yağ Neden Kaynar

Hidrolik yağ neden kaynar ve kaynadığı zaman ne olur derseniz aslında bu kaynamanın araca zarar vermesi söz konusu olur.

Rehbere git

Bornova Oto Sanayi

Uzman kadrosu, geniş hizmet yelpazesi ve uygun fiyatları ile araç bakım ve onarım ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Eğer siz de aracınızın bakımını veya onarımını yaptırmak istiyorsanız, Bornova Oto Sanayi Sitesi’ni tercih edebilirsiniz. Kolay ulaşım ve hızlı hizmet avantajları ile her marka ve model aracın yanında

Rehbere git
Bornova Oto Sanayi
Turbo Arıza Belirtileri

Turbo Arıza Belirtileri

Rehbere git

EGR İptali

Rehbere git
EGR İptali