Oto Muayene Ve Bakım

Oto Muayene Ve Bakım

İzmir oto muayene ile aracınız gerekli kontrollerden geçirilir. Kara taşıtları ilk 3 yaş döneminden sonra 2 yılda bir düzenli olarak kontrole tabi tutulur.

Bu esnada yapılan muayene çalışmaları, araçların trafiğe uygun olup olmadığını gösterir. Servisimiz, muayene ve egzoz sürüm çalışmalarında, oldukça gelişmiş teknolojileri kullanmaktadır. 

Geniş kapsamlı muayene çalışmalarımız esnasında, aracınızın güvenli olup olmadığını görmek gerekli bakım çalışmaları ile söz konusu olur. Aracınız, hem sizin için hem de trafikte bulunan insanlar için emniyetli olmalıdır. Güvenilir bir araç, belli bir takım bakım ve kontrollerle ancak bu güvenli yapısına kavuşur. Gerekli muayene çalışmalarımız müşteri memnuniyeti ve yol güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır.

 

Oto Muayene Ve Bakım Hizmetlerimiz

İzmir oto muayene hizmetimiz servisimizin ekonomik çözümleri arasında bulunur. Aracınızın muayene ve bakım hizmetleri, tarafımızdan dikkatlice yürütülen çalışmalarla sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti temel olarak servisimizin en çok değer verdiği konular arasında bulunur. Gerekli bakım hizmetlerimiz düzenli bir periyotla gerçekleşir. Kış bakımı, bahar bakımı, 15 adımda kontrol ve periyodik bakımların tamamı, aracınızın performansına ve değerine büyük katkı sağlar.

Oto Muayene Ve Bakım Çalışmalarında Teknolojiyi Kullanırız

İzmir oto muayene ile servis çözümlerimiz uygun ve avantajlıdır. Bilgisayarlı ve elektronik teknolojiler dâhil olmak üzere, servisimiz en gelişmiş yöntemleri kullanmaya devam etmektedir. Aracınız için ihtiyaç olarak bilinen ve görülen tüm işlemlerde servisimiz devreye girmektedir. Yedek parça tedarik ve değişim çalışmalarımız sayesinde, aracınızın yükselen değerini ve artan performansını en iyi şartlarda görme şansına sahip olabilirsiniz.

Oto Muayene Ve Bakım Ekonomik Hizmetler

Bakım, onarım ve parça değişimi gibi önemli hizmetlerde, servisimiz en ekonomik çözümleri karşınıza getirmektedir. Donanım ve teçhizat bakımından parmakla gösterilecek bir kaliteye sahip durumdayız. Bosch Car Service güvencesini müşteri memnuniyeti ile bütünleştirip, yol güvenliği konusunda size büyük katkı sağlarız. Diğer bir açıdan yol konforu söz konusu olduğunda, sağlamış olduğumuz imkânlar size bu konuda yardımcı olacak ve rahat bir yolculuğun tadını çıkarma şansına sahip olacaksınız. 

Gerekli bakım ve kontroller yapıldıktan sonra, aracınızın emniyetli şekilde yollara çıkması söz konusu olacaktır. Muayene aksatıldığı zaman ve geciktirildiği zaman, trafik cezası ile karşı karşıya kalacağınızı da unutmayın. En önemli konu ise burada güvenlik olduğu için, hem kendi hayatınızı hem de başkalarının hayatını riske atmayın. Servisimiz muayene çalışmaları ile size en iyi desteği verecektir. Araç bakımı konusunda pek çok alternatif hizmetimiz vardır. Özellikle kış bakımı bu konuda en önemli hizmetlerimizden biridir.

İlgili Konular

Debriyaj Üst Merkezi Arızası

Debriyaj Üst Merkezi Arızası

Debriyaj üst merkezi arızası çok sık karşılaşılan durumlardan biridir. Özellikle araçlarda baskı balatası sorunu ortaya çıktığında

Rehbere git

Hidrolik Yağ Neden Kaynar

Hidrolik yağ neden kaynar ve kaynadığı zaman ne olur derseniz aslında bu kaynamanın araca zarar vermesi söz konusu olur.

Rehbere git
Hidrolik Yağ Neden Kaynar
Turbo Arıza Belirtileri

Turbo Arıza Belirtileri

Rehbere git

Bornova Oto Sanayi

Uzman kadrosu, geniş hizmet yelpazesi ve uygun fiyatları ile araç bakım ve onarım ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Eğer siz de aracınızın bakımını veya onarımını yaptırmak istiyorsanız, Bornova Oto Sanayi Sitesi’ni tercih edebilirsiniz. Kolay ulaşım ve hızlı hizmet avantajları ile her marka ve model aracın yanında

Rehbere git
Bornova Oto Sanayi